• אורטודנט ראשון לציון

   • תמיד חלמת שיהיו לך שיניים ישרות?
   • מעוניין לחייך ללא חשש?
   • מחפש אורטודנט ותיק ומנוסה בראשון לציון?

   אורטודנט בראשון לציון יכול להעניק לך חיוך מושלם, במסגרת טיפול מקצועי ומסור במרפאת השיניים של ד"ר אפי גבריאלוב. התהליך נעשה תוך שימוש בטכניקות מתקדמות וציוד חדיש. שיניים ישרות ויפות במיוחד!

   מגוון אפשרויות יישור שיניים

   לחץ כאן לכל סוגי הטיפולים

   מדוע חשוב שהשיניים יהיו ישרות

   שיניים ישרות מהוות מושא הערצה בקרב אנשים רבים. כאשר השיניים ישרות המראה הכולל שנוצר הינו מראה אסתטי ויפה. מעבר למראה, אשר חשוב כמובן גם לביטחון העצמי, שיניים ישרות חשובות גם לבריאות הפה והשיניים. אם גם אתה מעוניין להיות בעל שיניים ישרות, מומלץ כי תפנה אל אוטרודנט ראשון לציון. במרפאת השיניים של ד"ר גבריאלוב תוכל לקבל שירותי יישור שיניים נהדרים (לכל גיל), המשפרים את המראה האסתטי בצורה דרמטית.

   מה גורם לבעיות אורטודנטיות

   ישנן סיבות וגורמים שונים להיווצרותם של בעיות אורטודנטיות. סיבה אחת הינה מבנה הלסת והשיניים. יש אנשים אשר נולדים עם לסת במבנה אשר מצריך סידור השיניים בו על ידי טיפול ארוטודנטי. סיבה שנייה שעשויה לגרום לצורך בביקור אצל אורטודנט ראשון לציון הינה חבלה בשיניים. מכה חזקה בשיניים עשויה לגרום לתזוזה של השיניים בפה. סיבה שלישית היא עוקם בשיניים אשר נוצר כתוצאה מהרגלי ילדות, כמו מציצת מוצץ או אצבע. כמו כן עשוי להיגרם צורך בביקור אצל אורטודנט בראשון לציון בגלל עקירה שבוצעה. כתוצאה מסיבות אלו ואחרות, יכול להיות מצב בו השיניים יהיו עקומות, ויהיה צורך ביישורן.

   חשיבות בריאותית ליישור שיניים

   כאמור שיניים ישרות  תורמות ליצירת מראה אסתטי משופר. אך זו אינה הסיבה לצורך בשיניים ישרות. לשיניים ישרות חשיבות גדולה בשמירה על הבריאות, מכמה וכמה אספקטים: כאשר השיניים עקומות קיים קושי בצחצוחן. שיניים ישרות מאפשרות צחצוח טוב, יעיל ובריא יותר. שיניים ישרות מאפשרות סגירת הפה והלסת בצורה תקינה. הדבר מאפשר גם דיבור וגם אכילה בצורה נכונה יותר בפן הבריאותי. שיניים שאינן ישרות עשויות לגרור בעבותן פגיעה בבריאות החניכיים. השיניים עשויות ליצור לחץ על גבי החניכיים, ולאורך זמן עשוי להיגרם מצב של נסיגת חניכיים. כמו כן שיניים שאינן מיושרות בפה עשויות להישחק, מתוך המגע שלהן אחת בניה. שחיקת שיניים פוגמת באיכות השיניים בטווח הארוך. אורטודנט בראשון לציון יכול לתת מענה לצורך של יישור שינים תוך שימוש בטכניקות מתקדמות.

   תהליך יישור שיניים

   יישור שיניים נעשה בתהליך ארוך ומתמשך, אשר לעיתים נמשך לאורך שנה או שנתיים. במסגרת ההליך מאפשר הרופא המטפל לשיניים לשוב למקומן הנכון בפה, וזאת בעזרת שימוש בכוח הדרגתי מתון. תהליך יישור השיניים יכלול גם ביצוע עקירה של שן אחת או יותר, באם שיניים אלו מפריעות להתקדמות תהליך יישור שיניים בצורה תקינה. כיום ניתן לבצע הליכי יישור שיניים בעזרתו של אורטודנט בראשון לציון ללא צורך בשימוש בכלים אשר נראים לעין. תהליך דיסקרטי המאפשר למטופל ליהנות בסיומו משיניים ישרות לחלוטין.

   לפרטים נוספים – צור קשר (לחץ כאן)