• השתלות שיניים ושיקום ביום אחד

   •    זקוק להשתלת שיניים מהירה?
   •    רוצה לטפל בבעיית השיניים שלך ביום אחד?
   •    מחפש רופא שיניים עם שנים של ניסיון בתחום?

   מרפאת השיניים של ד"ר אפי גבריאלוב – השתלת שיניים ביום אחד בראשון לציון, באמצעות מכשור הרפואי מתקדם. השתלת השיניים בשיטת העמסה מיידית תאפשר לך לחזור לשגרה כמה שיותר מהר – עם שיניים לבנות ובוהקות!

   השתלות שיניים ביום אחד

   מתי יש צורך בהשתלות שיניים?

   קיימות סיבות שונות בגינן אנשים זקוקים להשתלות שיניים. לרוב מדובר על מצב בו קיים חוסר של שן אחת או יותר. מצב זה נוצר באם קיבל האדם מכה חזקה בפיו, נשרה שן כתוצאה מבריאות לא תקינה של השן, או שישנה שן רקובה או פגומה אשר מיועדת לעקירה. במקרים כאלו ואחרים השתלת שיניים מהווה פתרון מושלם, אשר גם משיבה יכולת תפקוד מלא וגם מאפשרת השבת הביטחון העצמי משיפור מראה השיניים.

   לטפל תוך זמן קצר בבעיית השיניים

   יש אנשים אשר דוחים את הצורך בהשתלת שיניים מחשש כי הדבר יגזול להם זמן רב, ויאלץ אותם להיעדר מהעבודה או מפעילויות אחרות. אחרים חוששים להגיע ולקבל טיפול של השתלת שיניים, לאור התנסויות פחות מוצלחות בעבר אצל רופא השיניים. הימנעות מהגעה לטיפול רפואת שיניים עשוי לגרום הן לסיבוכים חמורים יותר בשיניים והן לבעיות בריאותיות אחרות. חשוב לציין כי השתלת שיניים ביום אחד בראשון לציון (או השתלת שיניים המבוססת על שיטת העמסה מידית) נעשית באופן שמאפשר למטופל לצלוח את הטיפול ללא כאב, ותוך זמן קצר.

   סוגים שונים של השתלות שיניים

   קיימות השתלות שיניים מסוגים שונים. במסגרת הייעוץ הראשוני מתבצעת בדיקה ולאחריה הרופא מייעץ למטופל איזו השתלת שיניים כדאי לבצע. התאמת סוג ההשתלה מתבצעת בהתאם למצב השיניים של המטופל, למבנה השיניים, הפה והלסת, ולכמות אבן השן המצויה בפה. השתלת שיניים ביום אחד בראשון לציון מתאימה לקהל מטופלים רחב, והיא מאפשרת חזרה לשגרה בתום הטיפול.

   מהי השתלת שיניים ביום אחד?

   השתלת שיניים ביום אחד בראשון לציון – במרפאה של ד"ר גבריאלוב ישנה אפשרות לעבור תהליך השתלות שיניים מהיר במיוחד. שיטת השתלת שיניים זו, אשר קרויה גם העמסה מידית (Immediate implant function) כוללת פרוצדורה בה מוחדר השתל אל החניכיים, תוך כדי שקצהו של השתל נותר חשוף. בשלב השני ילביש הרופא המטפל על קצה השתל תותב מתאים – גשר או כתר. לאחר מכן יבצע הרופא המטפל פעולות לצורך שיקום מערכת השיניים.

   למי מתאימה השתלת שיניים ביום אחד

   כאשר אדם מגיע למרפאת שיניים במטרה לבצע השתלת שיניים, ראשית יבצע הרופא המטפל מספר בדיקות, הכוללות בדיקות גופניות, מצב בריאות החניכיים וכמות העצם בקיימת בפה. בהתאם לתוצאות הבדיקות, ועל פי שיקול דעת הרופא, תיתן המלצה על סוג השתלת השיניים המתאימה, בין אם העמסה מידית ובין אם סוג השתלה אחר.

   בשנים האחרונות חלה התקדמות רבה בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה. כיום כבר אין צורך להמתין חודשים ארוכים כדי לסיים את הטיפול הנדרש.

   באמצעות טיפולים מתקדמים לשיקום הפה ולהשתלות שיניים – ניתן לסיים את הטיפול המורכב ביום אחד, ולצאת כבר באותו היום ממרפאת השיניים עם פה מלא שיניים וחיוך יפה, כדי לחזור במהירות לשגרת החיים. השתלת שיניים ביום אחד מתאפשרת באמצעות שיטות מודרניות לשיקום הפה כמו שיטת ההעמסה המיידית ובעזרת טכנולוגיות נוספות בתחום רפואת השיניים ושיקום הפה והלסת.

   אחוזי הצלחה גבוהים

   חשוב לציין כי השתלות שיניים וטיפולים לשיקום הפה והלסת ביום אחד זוכות לביקוש רב בגלל החיסכון בזמן והאפשרות להימנע מטיפולי שיניים ארוכים הנמשכים לאורך תקופה ארוכה. רבים באוכלוסייה חוששים ממפגש ומביקור אצל רופא השיניים ולכן טיפולי השתלות ושיקום ביום אחד מהווים עבורם פתרון איכותי וחשוב המאפשר להם להתגבר על החשש והפוביה מטיפולי שיניים.

   יודגש כי טיפולי שיניים מתקדמים כמו השתלות ושיקום ביום אחד זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. לכן, אין זה פלא כי ענף רפואת השיניים עובר שינוי ומטופלים מעדיפים לבחור שיטות טיפול יעילות ומהירות יותר, למרות שמחירן עלול להיות גבוה יותר. עם זאת, חשוב לפנות רק לרופאי שיניים מקצועיים המנוסים בטיפולי השתלות שיניים ושיקום הפה ביום אחד.

   שיטת שיקום –  all on 6 או all on 4

   כאמור, יש מגוון טכניקות ושיטות טיפול חדשות בתחומי השתלות שיניים ושיקום הפה והלסת ביום אחד. שיטת all on 4 ושיטת  all on 6 נחשבת לאחת הטכניקות המובילות כיוון שניתן להימנע מהשתלת עצם ומניתוח להרמת הסינוס כפי שנדרש לרוב בהשתלות שיניים. באמצעות שיטות אלו מחדירים שני שתלים בזווית של כ- 45 מעלות בקדמת הפה ושנים או ארבעה שתלים נוספים לפי הצורך בחלקה האחורי של הלסת. על השתלים מלבישים גשר שעליו ניתן להעמיס עד 12 שיניים חדשות ולבנות ובסיום הטיפול יוצא המטופל לביתו עם פה מלא בשיניים.

   פתרון אסתטי ופונקציונאלי לכל מטופל

   טיפולי השתלות שיניים ביום אחד מהווים פתרון מושלם למטופלים רבים, במיוחד למטופלים הסובלים מחרדה מטיפולי שיניים ולמטופלים המעוניינים ליהנות מפתרון אסתטי ופונקציונאלי מהיר. בעבר היה צורך להמתין מספר חודשים לאחר השתלת עצם וצמיחתה כדי להשתיל שתלים אך כיום באמצעות טכניקות מודרניות לטיפול ביום אחד ניתן להשתיל עצם כדי להשלים את הכמות החסרה והנדרשת להשתלת שיניים, ויש טכניקות חדשות בהן ניתן להגביה את רצפת הסינוס כדי להחדיר שתלים ועליהם להלביש את השיניים החסרות. במקרים מסוימים, ורק לאחר צילום פנוראמי ואבחון מדויק ניתן לוותר על השתלת עצם ולהחדיר שתלים מוטים עליהם מתקינים גשר יציב מאקריל ועליו מלבישים את השיניים החסרות.

   השתלת שיניים ביום אחד בראשון לציון – ראוי לציין כי איכות השתלים ומיומנות הרופא המטפל חשובים להצלחת טיפולי השתלות ושיקום ביום אחד, לכן חשוב לקבל המלצות אודות הרופא, ויש לפנות רק לרופאים מוסמכים ובעלי ניסיון מוכח בתחום.

   מרפאת השיניים שלנו מספקת בין השאר שירות השתלות שיניים. ד"ר אפי גבריאלוב מבצע מגוון השתלות שיניים, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות. צור קשר לפרטים נוספים אודות ההליך.

   מידע נוסף אודות השתלות שיניים ביום אחד בראשון לציון – לחץ כאן