• ציפוי חרסינה

   במידה והחיוך שלכם אינו מלא או טבעי, וכשאתם חושפים שיניים מול המראה אתם מזהים אי שלמות בשיניים, הרי שטיפולי הלבנת שיניים וציפוי חרסינה לשיניים יכולים לפתור לכם את הבעיה, ולהביא את החיוך שלכם לרמה האסתטית גבוהה.

   ציפוי החרסינה לשיניים הוא אחד מאותם הטיפולים האסתטים המתקדמים ביותר המשפרים את תדמיתכם החיצונית ומביאים אתכם להגשמת אידיאל היופי, תוך שאתם מיישרים קו עם כל אותם שחקני הקולנוע המפורסמים, הדוגמנים והדוגמניות ושאר הידוענים, אשר מציגים לראווה חדשות לבקרים חיוכים מושלמים ובוהקים מעל דפי העיתון ועל מסך הטלוויזיה והקולנוע.

   החרסינה, או הפורצלן, הוא חומר חזק, זמין וייחודי המאפשר לרופא השיניים המודרני להציע פיתרון שלא היה זמין טכנולוגית לפני מספר שנים. כיום הקדמה המדעית בתחום המכשור הרפואי והעבודה עם חומרים שונים תוך שילובם במערך הכלים הטיפוליים העומדים לרשות הרופא מציעה פתרונות ייחודיים ואיכותיים לכל דורש, גם לכם.

   למינציה פרונטאלית – מהו ציפוי החרסינה לשיניים:

   הטיפול בלמינציה פרונטאלית הינו הליך מבוקש במיוחד, שכן התוצאות שהוא מביא למטופלים הן חד-משמעיות – שיפור ניכר ומלא במראה החיצוני ובאסתטיקה של השיניים.

   בטיפול זה מיישם המטפל על שיני המטופל שכבה מדויקת של למינציה על בסיס פורצלן. חומר זה מתחבר לשן, תוך שהוא מכסה את קדמת השן, החלק בשן הנראה לעין. החיבור בין שטח השן לבין ציפוי הפורצלן נעשה על-ידי דבק ייעודי ושקוף לחלוטין, דבק חזק במיוחד המבטיח את היצמדות שכבת הלמינציה בצורה מושלמת, ללא חשש מהתרופפות ונפילת הציפוי.

   יצירתו של שרף הדבקה זה היא זו שהפכה את הטיפול בלמינציה פרונטאלית לפופולארית  וזמינה.  שהרי עד למציאת החומר המושלם כמתווך אשר מסוגל להדביק את הציפוי בצורה איכותית וזאת מבלי להשפיע על צבע הציפוי ומופע השן לאחר הטיפול הציפוי לא היה מחזיק על שיני המטופל לאותו פרק הזמן, או שלא היה מציע את אותו הפיניש היפהפה והמוכר לנו מחיוכי הכוכבים הגדולים.

   יתרונות הציפוי בחרסינה

   לציפוי למינציה פרונטאלית בחרסינה יתרונות רבים ומגוונים על פני שיטות אסטטיות אחרות וחומרי ציפוי אחרים:

   1. בריאות – ציפוי השן מונע היווצרות והצטברות בקטריה שעלולה לגרום לדלקות חניכיים ופגיעה באיכות ושלמות השן, מה ששומר על קדמת השן מפגיעות רבות וזאת במקום בו מודבק ציפוי הלמינציה בלבד.
   2. הטיפול אינו פולשני – אין תהליך החלמה ולא מדובר בהליך כירורגי, אלא תהליך של הדבקה מדויקת, כלומר טיפול חיצוני לגמרי. תהליך ההדבקה הוא ללא תופעות לוואי וללא תקופת החלמה ומאפשר לחזור לפעילות יום יומית באופן מיידי, עם שיניים לבנות ובוהקות כאילו לא ארע דבר.
   3. עמידות רבה – ישנם ציפויים שונים בשוק, אך ציפוי החרסינה הינו החזק והעמיד מביניהם, מה שמאפשר למטופל לזכות בטיפול הטוב ביותר לאורך תקופה ארוכה, ללא צורך בטיפולים נוספים או טיפולים חוזרים.