• רופא שיניים מומלץ בראשון לציון

   רופא שיניים מומלץ בראשון לציון

   > מחפש רופא שיניים מומלץ בראשון לציון?
   > מרפאת שיניים המספקת שירות סופר מקצועי? (במחיר אטרקטיבי)
   > רוצה לקבל את הכי טוב? שיניים בריאות לכל החיים?

   ברוך הבא! מרפאת השיניים של ד"ר אפי גבריאלוב נמצאת ממש קרוב אליך.
   מגוון אדיר של טיפולי שיניים (פשוטים ומורכבים כאחד), המבוצעים ע"י צוות ותיק ומיומן.
   על בריאות השיניים לא מתפשרים! הגיעו עוד היום לייעוץ חינם.

   שאלות נפוצות – לחץ כאן לקריאה

   רופאי שיניים מוסמכים להעניק טיפולי שיניים ללקוחות פרטיים אך עליהם להפגין מקצועיות ולטפל במיומנות גבוהה תוך התחשבות במטופל. ישנם רופאי שיניים רבים בארץ, חלקם בעלי מרפאות שיניים פרטיות וחלקם מועסקים על ידי מרכזי רפואת השיניים של קופות החולים. כדי לבחור רופאי שיניים מומלצים חשוב לקרוא חוות דעת אובייקטיביות, כדאי לקבל המלצות מקרובי משפחה, חברים וקולגות בעבודה ויש לבקר במרפאה לפני התחלת הטיפול על מנת להתרשם מהמקום (ציוד, ניקיון, אווירה וכו') ומהשירות הניתן למטופלים.

   קריטריונים לבחירת רופא שיניים מומלץ בראשון לציון

   ישנם מספר קריטריונים חשובים לבחירת רופא שיניים מומלץ. ראוי לציין כי ישראלים רבים בוחרים רופאי שיניים משיקולי עלות ולכן הם מחפשים מרפאות שיניים המציעות מחירים נמוכים. חשוב לדעת כי מחיר הטיפול אמנם מהווה פרט חשוב אך הוא אינו הפרט החשוב ביותר כיוון שמקצועיות וניסיון הרופא הינם חשובים וקריטיים יותר. לכן, יש להקפיד על בחירת רופאי שיניים מומלצים בעלי הכשרה מקצועית ארוכת שנים והתמחות בטכניקות ובשיטות טיפול שונות. רופא שיניים מומלץ רוכש כל הזמן ידע חדש באמצעות קורסים והשתלמויות על מנת לספק למטופליו טיפולי שיניים מתקדמים, עם אחוזי הצלחה גבוהים.

   ציוד חדש ושיטות טיפול מתקדמות

   רופאי שיניים מומלצים נוהגים להתעדכן בשיטות הטיפול החדשות ביותר. יודגש כי תחום רפואת השיניים הולך ומתפתח וטכנולוגיות חדשות נכנסות לענף ומאפשרות טיפולים מהירים ויעילים יותר. אם בעבר רופאי שיניים ביצעו טרם החדרת השתלים ניתוח להשתלת עצם והרמת סינוס הרי כיום ניתן למצוא מגוון טכניקות להשתלות שיניים ושיקום הלסת ביום אחד, כאשר אחוזי ההצלחה של הטיפולים החדשים גבוהים במיוחד.

   רופא שיניים בראשון לציון – המלצות

   אחד הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת רופא שיניים הוא נושא המקצועיות והניסיון. כמו כן, יש לתת דגש רב על נושא השירות, במיוחד כאשר עומדים לפני טיפול ארוך ומורכב המחייב מספר פגישות וטיפולים. רופא שיניים מקצועי מאבחן את מצב הפה והשיניים של המטופל בעזרת בדיקה וצילומים שונים. לאחר מכן הוא מאבחן במדויק את הבעיות מהן סובל המטופל ומציע לו תכנית טיפולים. רופא שיניים מומלץ יציע במקרים מסוימים מספר שיטות ואפשרויות כך שהמטופל יכול לבחור ביניהן את שיטת הטיפול הנראית לו ביותר ובמסגרת מגבלות התקציב העומד לרשותו. אמינות רופא השיניים הינה קריטית כיוון שלמטופל אין מושג בבעיות שיניים ולכן הוא סומך על הרופא כי ימליץ לו על שיטת הטיפול הנכונה והמתאימה ביותר. לפיכך, רופאי שיניים מומלצים נמדדים גם בנושא היושרה, האמינות וכמובן המקצועיות.

   יחס אישי ואדיב

   מטופלים רבים סובלים מחרדות לפני ביקור אצל רופא השיניים. לכן חשוב לבחור רופא מומלץ בראשון לציון, בעל הכשרה מתאימה ויכולת להתחבר למטופלים ולהרגיע במידת הצורך. יחס אדיב ללקוח הינו הבסיס לכל טיפול מוצלח. הקליניקה שלנו מציעה אווירה מרגיעה ונעימה. רופא שיניים מקצועי מאבחן במהירות מתי המטופל שלפניו חושש מטיפולי שיניים ויסייע לו להפיג את החששות כדי להפחית את המתח אצל המטופל ובמידת הצורך יציע לו שיטות מתקדמות להפגת מתחים כמו גז צחוק, טיפולים ביום אחד תחת הרדמה ועוד.

   אילו טיפולים אתם מבצעים? לחץ כאן לצפייה