שאלות נפוצות

1כמה זמן שתלים דנטליים מחזיקים מעמד?
מחקרים קליניים שעסקו בשיניים ששוקמו באמצעות שתלים תיעדו עמידות של 25 שנים ומעלה.
2מה אחוז ההצלחה בהשתלות שיניים?
אחוזי ההצלחה בעולם הם כ-90-95% ב-5 השנים הראשונות.
3האם השתלת שיניים מלווה בכאבים ונפיחות?
קיימים הבדלים בתגובות בין אדם לאדם. רוב המטופלים מדווחים על אי נוחות מינימלית (כמו לאחר עקירת שן רגילה) אשר מלווה לעתים בנפיחות קלה, אשר נעלמת תוך יום-יומיים.
4האם אוכל ללעוס בעזרת שיניי המושתלות כמו בעזרת שיניי הטבעיות?
כן, התחושה הכללית ויעילות הלעיסה משתוות לאלה של השיניים הטבעיות.
5האם החומר שממנו עשויים השתלים הוא בעל יכולת התמזגות ביולוגית?
כן, מחקרים השוואתיים שנערכו בטכניון הראו בבירור כי שתלי אלפא ביו עומדים בסטנדרטים העולמיים לגבי התמזגות ביולוגית.
6בדוק את עצמך - האם אתה צריך טיפול שיניים?
א. האם את/ה מקפיד/ה על ביקורת חצי שנתית במרפאת שיניים? ב. האם את/ה משתמש/ת בחוט דנטאלי? ג. האם את/ה מקפיד/ה על צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום? ד. האם החניכיים מדממות לעתים בזמן הצחצוח? ה. האם השיניים רגישות למשקאות קרים ו/או מאכלים מתוקים? ו. האם את/ה חש/ה רגישות בשיניים מסוימות בזמן לעיסה? ז. האם חסרות בפיך שיניים, שלא הושלמו באמצעות גשר או שן תותבת? ח. האם את/ה חש/ה לעתים בכאבי ראש או צוואר או בשרירי הלעיסה?

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.