• הלבנת שיניים בראשון לציון

   מעוניין בשיניים לבנות בוהקות? רוצה לבצע הלבנת שיניים בראשון לציון? הגעת למקום הנכון!

   האסתטיקה היא אחד הכוחות המשפיעים והמובילים של החברה המודרני של היום. האסתטיקה מהווה אספקט חשוב מאין כמוהו ברמה החברתית, האישית, וברמה המקצועית. כולם מחפשים להיות במיטבם כל הזמן, וצורך זה הוא טבעי לגמרי, אך החיים בחברה המודרנית עלולים להפוך את האתגר הזה לקשה במיוחד, בייחוד כאשר ישנם אלמנטים בגופינו שקשה לנו יותר להשפיע עליהם.

   השיניים שלנו הן עדות לבריאות, ומעין סימן מוסכם לאיתות על עוצמה ושמחה. החיוך שלנו אומר עלינו הרבה, והחשש לחייך בעקבות דימוי עצמי נמוך על-בסיס שיניים צהובות או מוכתמות הוא דבר שניתן כיום לתקן, ובמהירות.

   הלבנת שיניים בראשון לציון (בטכניקות שונות) מאפשרת לכל אחד ואחת ליהנות מחיוך בריא, יפה ובוהק, תוך שאנו משדרים חיוניות, בריאות ושמחה, ולא מתביישים לחייך או לשוחח עם אנשים. נהפוך הוא,  נהנים לחשוף את השיניים הבריאות והיפות שלנו.

   שיננית בראשון לציון – לחץ כאן למידע נוסף

   מה גורם לשיניים להצהיב?

   ישנם לא מעט גורמים המשפיעים על בריאות השיניים והצבע שלהם. חלק מהגורמים היותר נפוצים הינם:

   1. תזונה לקויה – מיני מזונות שפוגעים בבריאות השן ואף מכתימים אותה.
   2. הזנחה – שיניים שלא מטופלות בקפידה בצחצוח יומי.
   3. משקאות – תה, קפה, ומשקאות מוגזים רבים מכתימים את השיניים.
   4. עישון – העשן של הסיגריות צובע באופן ישיר את השיניים מקדימה ומאחורה.
   5. מחלות – ישנן מחלות ותופעות בריאותיות שונות המשפיעות ישירות על צבע השיניים.
   6. תרופות – ישנן תרופות שונות המשפיעות על צבע השיניים, מכהות או מצהיבות אותן.

   גורמים אלו הם רק חלק מהרשימה, והדרך להימנע מכתמים עד כמה שניתן היא לוודא כי אתם צורכים את המזון והמשקאות הנכונים, ודואגים לצחצח את השיניים בצורה נכונה, עם המשחה הנכונה, לפחות פעמיים ביום.

   הימנעות מעישון וביקורים קבועים אצל רופא השיניים שלכם לצורך ביקורת ושמירה על היגיינה ובריאות הפה הם מהלך נבון לכל מי שרוצה פה נקי ובריא, עם שיניים חזקות, יפות ולבנות.
   הלבנת שיניים בראשון לציון

   הלבנת שיניים בראשון לציון – סוגי הלבנות שיניים:

   ישנם מספר סוגים של הלבנות שיניים נפוצות בשוק בימינו:

   הבהרה אצל שיננית – טיפול בסיסי וראשוני שיכול להבהיר את השיניים מעט, וזאת על-ידי סילוק אלמנטים כגון אבנית (אבן-שן) וכתמים חיצוניים בצורה מכאנית. טיפול זה מהווה בסיס הכרחי גם לרוב טיפולי ההמשך במידת הצורך.

   הלבנה כימית מיידית – החדרת חומר הלבנה על בסיס מי-חמצן (לרוב) אצל רופא השיניים.

   הלבנה כימית ממושכת – שימוש בחומר הלבנה בריכוז נמוך המאפשר טיפול ממושך מחוץ למרפאה, וזאת על- ידי התאמת סד הנושא את תמיסת ההלבנה. התהליך איטי יותר, ולוקח עד מספר ימים, כאשר המטופל יכול לעצור או להמשיך בהתאם לגוון השן אליו הגיע.

   הלבנות שיניים בלייזר – תהליך מואץ שעורך לרוב כשעה אחת, בו קרן לייזר ייעודית תומכת בחדירת חומר ההלבנה לשן, ומייצרת תהליך הלבנה מהיר ויעיל.

   הלבנה במוצרים – ישנם מספר מוצרים בשוק הטוענים ליכולת להלבין את השיניים.

   בכל מקרה, הלבנת שיניים בראשון לציון הינה שירות פופולארית למדי, שהפך לקל ופשוט! נכנסים עם שיניים מעט חומות/צהובות ויוצאים עם שיניים לבנות!

   אילו סוגי טיפולים ניתן לקבל אצלנו? לחץ כאן לפרטים