• יישור שיניים בראשון לציון

   > מחפש רופא בעל ניסיון והרבה ידע בתחום?
   > רופא ילדים אדיב, יעיל ומקצועי?
   > מרפאת שיניים סופר מקצועית? (עם מחירים אטרקטיביים)

   מרפאת השיניים של ד"ר אפי גבריאלוב מציעה שירות יישור שיניים בראשון לציון, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הילד שלך יזכה לחייך חיוך מושלם עם שיניים ישרות. כיום הטיפול ניתן הן לילדים והן למבוגרים!

   אינויזליין (פלטות שקופות) – לחץ כאן למידע נוסף

   רפואת השיניים מציעה מענה למגוון רחב של תופעות, מחלות ובעיות. אחת התופעות הנפוצות ביותר הן שיניים לא ישרות. האורתודנטיה הינה ההתמחות הראשונה שברפואת השיניים, ומעבר לערך האסתטי ששיניים ישרות מספק לנו, הרי שמערך שיניים בריא וישר תומך ישירות באיכות החיים ובאיכות האכילה שלנו, ומשפיע על היכולת שלנו ללעוס בצורה מלאה ונכונה את המזון שלנו.

   במקרים רבים הימנעות מטיפול ויישור השיניים יוביל ליצירה ולהיקבעות של הרגלי לעיסה שגויים, שעלולים ליצור עם הזמן בעיות אחרות בלסת, עקב לחצים מכאניים המשפיעים לא נכון על האנטומיה של הלסת לאורך תקופה ארוכה או קצרה.

   מסיבות אלו הבחירה בביצוע יישור שיניים הפכה בזמנים אלו לבחירה כמעט אוטומטית, ורוב האנשים בוחרים לעבור את התהליך, ולזכות בשיניים ישרות ובריאות שילוו אותם לאורך שנים ארוכות. היום ישורי שיניים הם תהליך נפוץ ביותר בקרב בני נוער, בוגרים, לקראת חתונה, ולאחרונה הליך מקובל גם בקרב מבוגרים שבילדותם לא היה מקובל לטפל ביישור שיניים.

   יישור שיניים בראשון לציון

   יישור שיניים בראשון לציון – מגוון אפשרויות

   בעידן המודרני הדרישות והצורך האסתטי הולכים ומתגברים ובהתאם לכך גם מגוון האפשרויות וטיפול מתקדמים באורתודנטיה. קיימות  מספר אפשרויות פרקטיות ונגישות ליישור שיניים:

   פלטה (פלטת שיניים) – ידוע בשפה העממית כ"גשר" בשיניים, הינו אלמנט המולבש על השיניים, כאשר דרכו מושחל חוט מתכת חזק ומהודק. הידוק זה יוצר לחץ מתון אך יעיל על השיניים, לחץ אשר גורם לתזוזה איטית ומתונה של השיניים, עד להבאתם למיקום המבוקש על-ידי הרופא.

   יישור שיניים לינגואלי – בשיטה זו הפלטה הינה בהדבקה פנימית בחלק האחורי של השיניים, נסתר מן העין, וזאת בכדי לתת מענה לצורך ביישור שיניים מבלי לפגוע באסתטיקה של המטופל על-ידי הגשר הקלאסי שנראה לעין מלפנים.

   פלטה שקופה – עוד פיתרון אלגנטי יותר מהפלטה הקלאסית הינה הפלטה השקופה. פלטה מפלסטיק שקוף שמהווה אלמנט הרבה פחות בולט מהפלטה הרגילה שכולם מכירים.

   יישור שיניים אורטוגנטי – הליך כירורגי בו עצמות הלסת ינועו (במקום השיניים אשר יזוזו בטיפולים הנ"ל), טיפול הנעשה לרוב במקרים בהם ההליכים האחרים לא יכולים לספק מענה ראוי לצורך הטיפול.

   מי מבצע יישור שיניים

   מצד הרופא המטפל – יישור שיניים בראשון לציון יבוצע ע"י רופא שיניים בעל ידע וניסיון בתחום. מצידו של המטופל, ניתן כיום לבצע יישורי שיניים באחת או יותר מן הדרכים המתוארות לעיל כמעט בכל גיל, וזאת לאחר בדיקה מקיפה והתאמת הטיפול הן לצורך של המטופל הספציפי והן ליכולת ההחלמה שלו.

   בעוד שטיפול זה היה בעבר נפוץ בעיקר אצל ילדים ומתבגרים, כיום מדובר בהליך שגרתי גם אצל מבוגרים בכל גיל, אנשים אשר בוחרים לשפר את המראה שלהם או לטפל בבעיות שבעבר לא היה ניתן לטפל בהם. לעיתים מתפתחות עם השנים בעיות שיניים רבות עקב הימנעות מיישור השיניים.  כיום קיימים אפשרויות רבות ומודרנייות שמציעות  פתרונות נוחים, נעימים, יעילים ואסתטיים יותר מבעבר.

   יישור שיניים בראשון לציון – בזכות מגוון הטכנולוגיות ושיטות הטיפול הזמינות יכולים ילדים כבר מגיל שבע לעבור טיפולים יעילים ליישור השיניים. משך התהליך יכול לקחת ממספר שבועות (בניתוח), ועד לכמה שנים, לרוב לא יותר משנתיים, וזאת בהתאם לחומרת המצב הראשוני, גיל המטופל, סוג הטיפול המוצע, ואורח החיים של המטופל לאורך תקופת הטיפול.

   למידע נוסף אודות המרפאה שלנו – לחץ כאן