• שיננית בראשון לציון

   •    מחפש דרך לשמור ולהגן על השיניים?
   •    פתרון שיבטיח לך שיניים בריאות ונקיות?
   •    טיפול ניקוי שיניים מקצועי ואדיב?

   במרפאה של ד"ר גבריאלוב תוכל לקבל שירות של שינניות מקצועיות לצורך שמירה על אסתטיקה וניקון השיניים והפה. הזמן טיפול שיננית בראשון לציון עוד היום, ודאג להבטיח כי השיניים שלך ישמרו בריאות לאורך זמן.

   שמירה על אסתטיקה והיגיינת הפה

   על מנת לוודא כי אתה שומר באופן קבוע על היגיינת הפה וניקיון השיניים, חשוב להקפיד ולבקר כל תקופה אצל שיננית. התדירות המומלצת לצורך כך היא כל חצי שנה. תפקידה של השיננית כולל כמה וכמה רבדים, טיפול אסתטי וטיפול לצורך מניעת ליקויים בשיניים. שיננית בראשון לציון מבצעת ניקוי שיניים יסודי, מקצועי, אשר אינו מתאפשר בצחצוח רגיל של השיניים. טיפול זה כולל הסרה של אבנית, ונעשה תוך שימוש במכשור מקצועי. טיפול שיננית מסייע במניעה של דלקות ומחלות חניכיים שונות. במסגרת הטיפול נבדקות שיניים רגישות, וניתן מענה למניעת בעיות שיניים עתידיות. במסגרת הטיפול ניתנות הנחיות מקצועיות לשמירה יום יומית על ניקיון השיניים.

   הלבנת שיניים (מדהים) – לחץ כאן למידע נוסף
   מגוון טיפולי שיניים במחירים אטרקטיביים!

   גילוי מוקדם של ליקויים שיחסוך לכם כסף

   ביקור אצל שיננית בראשון לציון חשוב ביותר. ביקור זה יכול לסייע בידך לדעת מה המצב הרפואי של השיניים שלך, ולאבחן מוקדם ליקויים ובעיות שונות. ככול שבעיות בשיניים מתגלות מוקדם יותר, כך ניתן לגשת לרופא השיניים במקום מגורך, ולטפל במהירות וביעילות בבעיה. בעיות שיניים שונות נוטות להחריף במידה ולא מאבחנים אותם מוקדם ודואגים לטפל בהן באופן מקצועי, וכמובן שגם עלות הטיפול תעלה בהתאם. הקדם תרופה למכה על ידי ביקור תקופתי אצל שיננית, ביקור שיכול לחסוך לך הרבה מאוד כסף בעתיד.

   הקניית הרגלי צחצוח נכונים

   תפקיד חשוב נוסף של שיננית בראשון לציון כולל הקנייה והכוונה הנוגעת לצחצוח נכון של השיניים. גם עבור אנשים בוגרים, אשר מצחצחים שיניים מזה שנים רבות, קיימת תופעה של צחצוח לא נכון, אשר אינו פועל בצורה מיטבית לצורך ניקוי השיניים ושמירה כללית על היגיינת הפה. שיננית בראשון לציון תבחן כיצד אתה נוהג לצחצח את שיניך, ותדע לספק לך מגוון עצות וטיפים לשיפור יעילות הצחצוח. הכוונה זו כוללת גם המצלה על בקרת השיניים הטובה ביותר עבורך (קשה/ רכה/ גדולה/ קטנה ועוד), משחת השיניים, וחומרי היגיינת פה נוספים שאולי תזדקק להם.

   לקביעת תור לחץ כאן לעכשיו